Sürüm GeçmişiSürüm Geçmişi

Başlık

NATO Destek ve Tedarik Ajansı NSPA-Geleceğin Gözetleme ve Kontrol Programı AFSC (Alliance Future Surveillance and Control)

Metin

NATO Destek ve Tedarik Ajansı NSPA-Geleceğin Gözetleme ve Kontrol Programı AFSC (Alliance Future Surveillance and Control) hakkında 10 Nisan 2018’de Lüksemburg’da bir Sanayi günü düzenlemeyi planlamaktadır.

 
NSPA AFSC Endüstri Günü ile amaçlanan AFSC programı hakkında sanayinin farkındalığını artırmak, AFSC Concept Aşamasında firmalar için ne gibi iş fırsatları olabileceğine yönelik bilgi vermek ve özellikle programa katkı sağlama potansiyeli olan sanayi temsilcilerini belirlemektir.
 
2016 Warşova Zirvesinde NATO’nun geleceğin gözetleme ve kontrol yeteneklerine yönelik seçenekler geliştirmek hedefiyle NATO AFSC programını başlatmıştır.
 
Şubat 2017’de Kuzey Atlantik Konseyi AFSC Konsept Aşaması için NSPA’yı çalışmaları yürütmek ve teknik konseptlerin geliştirilmesinden sorumlu NATO ajansı olarak görevlendirmiştir.
 
Konferansa katılım için davetiye gerekmektedir. Davetiye almak isteyen firmaların 22 Şubat tarihine kadar afsc_industry_day@nspa.nato.int  mail adresine davetiye alma taleplerini iletmeleri gerekmektedir.
 

Süre Sonu

 
Onay Durumu Onaylandı
 

Ekler

Sürüm: 1.0
14.02.2018 08:35 tarihinde oluşturan: Ayça ÜNAL
Son olarak 14.02.2018 08:35 tarihinde değitiren: Ayça ÜNAL